Menu

Misa kuchenna Pudding Basin Color Mix żółta

Cechy produktu

  • Producent Mason Cash 

Opis

Pomaluj Twoją kuchnie kolorem przy użyciu linii Color Mix firmy Mason Cash. Kolorowe miski i miseczki zachowują urok, przynosząc jasną, żywą paletę odcieni. Dobór jasnych albo pastelowych odcieni pozwali mieszać lub wiązać wybrane kolory w każdej kuchni.

Mason Cash Miseczka do puddingu żółta Color Mix

Produkty producenta MASON CASH są nie tylko ergonomiczne i poręczne lecz także oszałamiają swym wyjątkowym wyglądem. Ich unikalny design pozwoli zbratać się do innowacyjnych jak i tradycyjnych kuchni,, a także bez wątpienia stanie się ich ozdobą.

Miseczka świetnie nadaje się do przygotowywania najczęściej puddingów, ale także spełni oczekiwania do mieszania oraz podawania w nich np. Nieznacznych owoców, chipsów i sałatek. Wytworzono ją z trwałej ceramiki, która jest oporna na odpryskiwanie. Wyekwipowana została w szerszy brzeg, pod którym można zawiązać sznureczek usprawniający gotowanie puddingu, natomiast wklęsłe dno posiada 3 otwory, które służą do uwalniania pęcherzyków powietrza w trakcie gotowania. Dzięki grubszym ściankom serwowana potrawa zachowa wysoką temperaturę przez dłuższy czas i zachwyci Twoich gości. W kuchni mieszaj odcienie z serią Color Mix. Naczynia zachowuje urok klasycznej klasy Mason Cash, przynosząc jasną, żywą paletę kolorów do każdej kuchni.

Miseczka jest poręczna i praktyczna co świadczy o tym faktładnie dopasowuje się do kuchennych dodatków a także może być używana w kuchence mikrofalowe, zamrażalniku a także pasuje do mycia w zmywarce.

atrybuty artykułu:

  • miseczka na pudding o obszerności 0,9 l,
  • przyda się do przygotowania puddingów oraz mieszania elementów i serwowania przekąsek.
  • stworzono ją z wytrzymałej ceramiki, która jest oporna na odpryskiwanie,
  • wyposażona w szerszy brzeg, pod którym można zawiązać sznureczek upraszczający gotowanie puddingu,
  • wklęsłe dno z 3 otworami, które służą do uwalniania pęcherzyków powietrza podczas gotowania,
  • może być stosowana w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażalce
  • pasuje do mycia w zmywarce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.