Menu

Salaterka Cosmos 14 cm

Cechy produktu

  • Rodzaj salaterka 

Opis

Salaterka tworzona ze szkła hartowanego.Ten wariant szkła jest 2-3 razy bardziej oporny na wstrząsy mechaniczne i stłuczenia niżeli produkty o podobnej grubości z porcelitu i porcelany. Świetnie gładką powierzchnię (nie jest porowaty).

typ szkła i zarys nadany produktowi sprzyja starannemu myciu i suszeniu, dzięki czemu na powierzchni nie osadzają się mikroorganizmy i bakterie. Kolekcja Cosmos to najpopularniejsze i najpraktyczniejsze miski w ofercie producenta Luminarc.

Białe, grube, przeźroczyste szkło. Z łatwością się sztaplują, czyli ich kształt daje możliwość umieszczania jednego naczynia w drugim.Salaterka Cosmos 14 cm producenta Luminarc to wysokiej jakości artykuł tworzony z trwałych materiałów.

Salaterka Cosmos 14 cm ma następujące wymiary: wysokość 60mm. Przybliżona waga to 0.5kg. Produkt ten objęto gwarancją producenta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.