Menu

Salaterka Empilable 6 cm

Cechy produktu

  • Rodzaj salaterka 

Opis

Salaterka produkowana jest z przeźroczystego szkła sodowego, hartowanego. Ten typ szkła jest 2-3 razy bardziej niepodatny na wstrząsy mechaniczne i stłuczenia aniżeli produkty o podobnej grubości z porcelitu i porcelany.

wyśmienicie gładką powierzchnię (nie jest porowaty). Typ szkła i zarys nadany produktowi sprzyja starannemu myciu i suszeniu, dzięki czemu na powierzchni nie osadzają się mikroorganizmy i bakterie.

kolekcja Empilable to najpopularniejsze i najpraktyczniejsze miski w ofercie firmy Luminarc. Dzięki kołnierzowi wokół rantu łatwo się sztaplują, czyli ich kształt daje możliwość umieszczania jednego naczynia w drugim.

bardzo pokaźny dobór objętości: od maleńkich miseczek na dipy po 6 litrową miskę bufetową. Średnica podstawy 3 cm.Salaterka Empilable 6 cm producenta Luminarc to wysokiej jakości towar wykonany z trwałych tworzyw.

Salaterka Empilable 6 cm ma następujące rozmiary: wysokość 20mm. Przybliżona waga to 0.5kg. Towar ten objęto gwarancją producenta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.