Menu

Salaterka Trianon (śr. 130)

Cechy produktu

  • Rodzaj salaterka 

Opis

Trianon - klasyka, najpopularniejsza linia zastawy stołowej z białego szkła hartowanego. Szkło hartowane poddawane jest unikalnej obróbce termalnej w celu zagwarantowania ulepszonej jakości i wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia.

Szkło jest materiałem nieporowatym, dlatego nie zatrzymuje żadnych mikroorganizmów, jest 100% higieniczne. Linia Trianon ze względu na jakość i niewysoką cenę znana jest i rozpoznawalna niemal na całym świecie.

zadowala się powszechnym zachwytm w gospodarstwach domowych oraz w mistrzowskiej gastronomii.Salaterka Trianon firmy Luminarc to wysokiej jakości produkt wytwarzany z trwałych materiałów. Kolor biały wraz z unikatowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni.

Salaterka Trianon posiada następujące rozmiary: wysokość 70mm, średnica 130. Przybliżona waga to 0.2kg. Towar ten objęto gwarancją producenta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.