Menu

Villeroy&Boch - Miska Amazonia Anmut 23 cm

Cechy produktu

  • Producent Villeroy&Boch 

Opis

Amazonia Anmut to wyjątkowo oryginalna seria porcelany niemieckiej firmy Villeroy & Boch inspirowana bujną florą i fauną amazońskiej dżungli. Innowacyjne kształty znane z linii Modern Grace zyskały wielobarwne dekoracje przedstawiające egzotyczne rośliny, owady i zwierzęta, utrzymane w stylu przywodzącym na myśl dawne botaniczne lasy.
Złota obwódka na brzegach naczyń dodaje im szykownego charakteru i sprawia,linia Amazonia producenta Villeroy & Boch będzie genialnie nadawać się także na wyjątkowe okazje.
wyszukana i delikatna te słowa genialnie opisują miseczkę z serii Anmut Flowers, która została stworzona z bardzo twardej kostnej porcelany o oszałamiającej bieli. Amazonia Anmut to odkrywanie prawdziwego spektakularna natury. Motywy są przecież inspirowane rysunkami Alexandra von Humboldta. Ten odkrywca i podróżnik uwiecznił pełnię i zasobność gatunków tropikalnych lasów deszczowych już pod koniec XVIII wieku. Jeszcze teraz jego pełne pasji rysunki zaskakują swoją wyjątkową żywotnością. Przez połączenie okrągłych kształtów Amazonia Anmut z kanciastymi talerzami Amazonia i miskami w kształcie liści możesz tworzyć ciągle nowe aranżacje. W połączeniu z dostosowanymi białymi formami Modern Grace i Anmut, sztućcami Ella Teilvergoldet i odpowiednimi akcesoriami Amazonia żywa gra kształtów zyskuje nowy rozmiar.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.