Menu

Bosch GBH 2-28 F

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Moc 880 W
  • Napięcie zasilania 230 V
  • Typ akumulatora Li-Ion 

Opis

Młot udarowo-obrotowy GBH 2-28 F z uchwytem SDS-plus producenta Bosch.Jest to trwałe, skuteczne narzędzie z silnikiem o mocy 880 W. Znakomicie pasuje do wszystkich prac budowlanych, renowacyjnych i remontowych.zezwala na wiercenie w betonie, stali i drewnie.

Istnieje możliwość zastosowania młota do dłutowania.praktyczny uchwyt w obszernym stopniu zniża drgania przenoszone na przegub dłoni, powiększając komfort pracy.Kolejnym atutem tego narzędzia jest sprzęgło przeciążeniowe, chroniące użytkownika w przypadku zablokowania się wiertła.

użycie specjalnego uchwytu SDS-Plus umożliwia szybką, beznarzędziową zamianę końcówek roboczych. Młot udarowo-obrotowy GBH 2-28 F nawet najmocniej wymagających użytkowników.Siła udaru wynosi 3,2 J.

liczba udarów przy nominalnej szybkości obrotowej: 0 - 4000 udary/min. Nominalna szybkość obrotowa 0 - 900 min-1Maks. Średnica wiercenia w stali: 13 mm,Maks. Średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,Maks. Średnica wiercenia w betonie: 28 mm,Maks.

średnica wiercenia w betonie koronkami: 68 mm.W komplecie 3 wiertła do betonu o średnicy 6 mm, 8 mm, 10 mm, a także dłuto.Waga 2.9 kg*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wytworzonej poprzez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.bosch-professional.com/warranty.Do rejestracji konieczny jest dowód zakupu i numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Najważniejsze cechy: - blokada obrotów do dłutowania - tulejka kulkowa zapobiega zerwaniu kabla - obrotowy szczotkotrzymacz (taka sama moc przy obrotach w prawo i w lewo) - sprzęgło przeciążeniowe chroniące użytkownika i urządzenie - płynna regulacja prędkości obrotowej umożliwia czyste nawiercanie - najszybsze tempo wiercenia i najwyższa produktywność dłutowania w tej klasie maszyn - o 25% dłuższa żywotność w sytuacji innych młotów udarowo-obrotowych tej klasy i większa ekonomiczność - o 27% niższy poziom drgań aniżeli w poprzednim modelu dzięki aktywnemu systemowi tłumienia drgań

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.