Menu

YATO YT-82120

Cechy produktu

  • Producent YATO 
  • Moc 850 W
  • Napięcie zasilania 230 V
  • Typ uchwytu SDS-Plus 
  • Częstość udarów 4900 udar/min

Opis

Młotowiertarka SDS plus 850W 3J + walizka YT-82120 YATO Opis artykułu: Młotowiertarka YATO z udarem elektropneumatycznym jest narzędziem niezbędnym w trakcie prac na budowie, prac remontowych i wykończeniowych.

została zaopatrzona w sprzęgło z wysokowytrzymałej stali, wzmocnioną obudowę broniącą mechanizmy, otwory wentylacyjne zabezpieczające urządzenie przed pyłem powstałym w trakcie pracy, kontrolkę zużycia szczotek i niepodatny na pył włącznik.

również bezstopniową regulację z przełącznikiem kierunku obrotów. Towar firmy YATO tworzono z wysokiej jakości , a także przy użyciu najnowszych rozwiązań technicznych, dlatego urządzenie to odznacza się żywotnością i wytrzymałością.

Całość dostarczana w wygodnej i poręcznej walizce. Charakterystyka towaru: - Młotowiertarka YATO z udarem elektropneumatycznym do prac na budowie, prac remontowych i wykończeniowych - Sprzęgło w wysokowytrzymałej stali - umocniona pokrywa broni mechanizmy - Otwory wentylacyjne zabezpieczają urządzenie przed pyłem powstałym podczas pracy - Kontrolka zużycia szczotek ­- niepodatny na pył włącznik ­- Bezstopniowa regulacja z przełącznikiem kierunku obrotów - wytworzona z wysokiej jakości oraz przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych ­- Żywotna i wytrzymała ­- Całość dostarczana w wygodnej i użytecznej walizce Zawartość opakowania: młotowiertarka rękojeść dodatkowa ogranicznik głębokości wiercenia osłona uchwytu wiertarskiego informacje technologiczne: Moc: 850W Energia udaru: 3J Napięcie zasilania: 230V ilość udarów [1/min]: 4900 prędkość obrotowa [1/min]: 0-1100 Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40mm Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 26mm Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13mm Obroty lewo-prawo: tak Uchwyt: SDS plus

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.