Menu

Akrylowy młynek do pieprzu 8cm Peugeot Baltic (PG-25762)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Młynek Baltic do soli (w kryształach) i do pieprzu (w ziarnach) genialnie sprawdza się w duecie. Jest to młynek manualny, mniejszy (ok. 8cm) - lecz wciąż posiadający swój urok. Bardziej przypomina kryształową dekorację, aniżeli gadżet codziennego wykorzystania. Zresztą można sprawdzić samemu!:)

Młynki posiadają również logo producenta, który daje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Można być więc pewnym, że materiał użyty do produkcji jest najwyższej jakości, co pozwala Klientom poprzez długie lata cieszyć się „francuską nutą elegancji".

Łatwość stosowania, a także to, iż młynek komfortowo leży w rąk powoduje, że gotowanie stanie się jeszcze komfortowojsze:) Zaletą posiadania młynków jest mechanizm, który pozwala nam regulować grubość mielenia. Możemy zdecydować się na zmielenie przyprawy i uzyskać śladowy pyłek, lub nieco grubsze ziarna. Pamiętając o tym, iż już nieznaczna szczypta świeżo zmielonych przypraw potrafi odmienić potrawy - nadając im trafnego smaku i wyraźnego aromatu.

Do produkcji młynków Baltic użyto akrylu i stali nierdzewnej. Mechanizm w środku wyprodukowano ze stali rdzoodpornej (w wersji dla soli - mechanizm ceramiczny), pozostała część jest przezroczysta - produkowana z akrylu. Wpływa to nie tylko na funkcjonalność - stale możemy kontrolować liczba przyprawy, ale i na design młynków. Zdecydowanie sprawdzą się przy rodzinnych obiadach, nawet tych z Teściową;);)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.