Moje konto
  • Flaker do robienia płatków oraz musli Flaker do robienia płatków oraz musli

Flaker do robienia płatków oraz musli

1 oferta z 1 sklepu

Producent Agrisan WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentAgrisan

Musli przygotowane w domu daje Ci siłę i energię na dobry początek każdego dnia – w szkole, w biurze czy w warsztacie. Tylko przygotowane w domu, świeże płatki zawierają wartościowe składniki odżywcze – nie tracimy wówczas witamin czy minerałów.

To właśnie dlatego wytwarzanie własnych, świeżych płatków jest tak ważne! Ogólnodostępne płatki przetwarzane przemysłowo zostały poddane działaniu dużej ilości ciepła i by zagwarantować długi termin przydatności zostały zakonserwowane (np.

nad parą). Nie istnieje wiele informacji nt. faktu, iż metoda ta powoduje niszczenie ważnych witamin i enzymów. Samo słowo „BIO” nie mówi wszystkiego! „BIO” jest ważną bazą dla zdrowego odżywiania, lecz nawet najlepiej uprawiane ziarno może łatwo stracić swoją wartość jeśli zostanie potraktowane nieprawidłowo.

Za pomocą Flakera Salzburger zamiana ziaren w płatki stanie się zabawą dla Ciebie i Twoich dzieci. Flaker sprytnie miażdży ziarna do optymalnej wielkości. Regulacja wałków nie jest konieczna. Urządzenie nie zawiera nic, co mogłyby zniszczyć Twoje dzieci.

Optymalny dystans wałków automatycznie dopasowuje się do każdego typu ziarna dzięki specjalnemu rodzajowi zawieszenia. Dokładna równoległość i bezpieczne, stabilne działanie są gwarantowane co w rezultacie daje nam niebywałą trwałość flakera.

Płatki przemienione w prawdziwe musli ze świeżymi owocami, orzechami itp. pomoże Twoim dzieciom obudzić się i pozostać pełnymi energii by w pełni czerpać radość z poranków w szkole. Wałki wykorzystane we flakerze zostały wykonane z wysokiej jakości stali nie zawierającej niklu.

Gładka, łatwa do wyczyszczenia powierzchnia stalowych wałków zapewnia ochronę przed tworzeniem się szkodliwej pleśni i utlenionych pozostałości olejów. Nawiasem mówiąc: nie tylko dzieci są wielkimi fanami płatków – Twoje zwierzęta, koty lub psy również uwielbiają płatki w swoim pożywieniu.

Zalet jest jeszcze więcej: gotowe płatki są transportowane bezpośrednio do zbiornika dzięki czemu nawet najmłodszy poranny kucharz pozostawi po sobie czyste miejsce pracy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też