Menu

Młynek do pieprzu 21cm Peugeot Daman U-Select (PG-25441)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Młynki z kolekcji Daman w wersji do mielenia pieprzu, soli i gałki muszkatołowej wytwarzane zostały z wytrzymałych tworzyw:
  • akrylu (kontrolować można ilość i rodzaj przyprawy),
  • stali rdzoodpornej (mechanizm wytrzymały na korozję).

Młynki zostały stosownie wyprofilowane, co wpływa na sposób ich używania: wygodnie leży w dłoni. Z łatwością je uzupełnisz, wystarczy zdjąć magnetyczną nasadkę.

Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób tradycyjny (płynna regulacja), bądź w przypadku młynków z mechanizmem U-Select przez wybór jednego z 6 stopni grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie), a także na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. W trakcie adekwatnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają idealnie ostre.

Postaw na młynek producenta Peugeot. Proponuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Do produkcji młynków użyto najwyższej jakości tworzyw. Dbając o to,konsumenci poprzez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji". Satysfakcja gwarantowana:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.