Menu

Młynek do pieprzu 30 cm, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select (PG-35341)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Nadaj swym potrawą oryginalnego aromatu. Wykorzystaj do tego młynek (w wersji dla soli i pieprzu) z serii Paris Icone. Jeszcze się wahasz? Nie wiesz, czy jest odpowiednim gadżetem dla Ciebie? przypasuj więc młynek do własnego stylu!:)

Młynki Paris Icone, cechują się:

-"garścią" profesjonalizmu: zaletą posiadania młynków jest dostosowywana grubość mielenia (pyłek, albo nieco grubsze ziarna), a także to, że świeżo mielone przyprawy bezpośrednio wpływają na jakość i smak naszych potraw.

-"szczyptą" funkcjonalności: podczas trafnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają doskonale ostre. Młynek zaprojektowano w taki sposób, aby jego uzupełnienie było prędkie i komfortowe. Został odpowiednio wyprofilowany, tak aby wygodnie leżał w dłoni.

-a "do smaku" dodano odrobinę elegancji: przystępny w przeróżnych wersjach, aby każdy mógł znaleźć trafny model dla siebie.

  • Materiał: heban, orzech, wiśnia.
  • wymiary: 18cm, 22cm, 30 cm.

Młynki producenta PEUGEOT wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw. Oferuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący,kupujący długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji".

*dodatkowo: w trosce o społeczeństwo i środowisko do produkcji wykorzystuje się drewno, pozyskane z lasu w sposób odpowiedzialny i jednostajny (dokument PEFC).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.