Menu

Młynek do pieprzu 30cm Peugeot Nancy transparentny (PG-900830)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Młynek Nancy do soli (w kryształach) i do pieprzu (w ziarnach) doskonale sprawdza się w duecie, stwarzając czarujący pakiet. Młynki posiadają również logo producenta, który daje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Można być więc pewnym, iż materiał użyty do produkcji jest najwyższej jakości, co pozwala Klientom przez długie lata radować się „francuską nutą elegancji".

Młynek został trafnie wyprofilowany, dzięki temu wygodnie leży w dłoni a łatwość wykorzystywania sprawia, że gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze:) Zaletą posiadania młynków jest mechanizm, który pozwala nam regulować grubość mielenia. Możemy zdecydować się na zmielenie przyprawy i uzyskać niewielki pyłek, lub nieco grubsze ziarna. Pamiętając o tym, iż już śladowa szczypta świeżo zmielonych przypraw potrafi odmienić potrawy - nadać optymalnego smaku i wyraźnego aromatu.

Do produkcji młynków Nancy użyto akrylu i stali rdzoodpornej. Mechanizm we wnętrzu stworzono ze stali rdzoodpornej, pozostała część jest przejrzysta - z akrylu. Wpływa to na funkcjonalność - możemy bowiem stale kontrolować liczba i typ przyprawy. Młynki urzekają również swoim designem, gdzie tradycyjne rozwiązania wcale nie ustępują miejsca postępowemu szaleństwu - wręcz przeciwnie, nadzwyczajnie współgrają, stwarzając duet, który będzie rewelacyjnym gadżetem w każdej kuchni!
Młynki dostępne w dodatku w rozmiarach: 9cm, 12cm, 18cm, 22cm, 30cm i 38 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.