Menu

Młynek do pieprzu Peugeot Bali 8cm malinowy (PG-33200)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

W kuchni nie może zabraknąć prawidłowego młynka do przypraw... Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić smaczną potrawę bez aromatycznych ziół, soli lub pieprzu? To te świeżo zmielone przyprawy odmienią każdą potrawę, wzbogacając jej smak i aromat. Polecamy Państwu młynek z kolekcji Bali w wersji do mielenia pieprzu i soli.

Młynek wykonany został z akrylu i stali rdzoodpornej (mechanizm oporny na działanie korozji). Zaprojektowany w taki sposób, żeby użytkownik łatwo mógł z niego korzystać: ma prostą regulację, prędkie napełnienie oraz komfortowo leży w dłoni. Przystępny w różnych kolorach: malinowy, różowy, zielony, biały, szary, czarny. A do tego z łatwością utrzymasz go w czystości:)

Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób konwencjonalny (płynna regulacja), bądź w przypadku młynków z mechanizmem U-Select przez wybór jednego z 6 stopni grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie) oraz na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. Podczas trafnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają wyśmienicie ostre.

Postaw na młynek marki Peugeot. Oferuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Do produkcji młynków użyto najwyższej jakości materiałów. Dbając o to,klienci poprzez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji". Satysfakcja gwarantowana:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.