Menu

Młynek do pieprzu Peugeot Bali 8cm szary (PG-28534)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

W kuchni nie może zabraknąć prawidłowego młynka do przypraw... Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić smaczną potrawę bez aromatycznych ziół, soli albo pieprzu? To te świeżo zmielone przyprawy odmienią każdą potrawę, wzbogacając jej smak i aromat. Polecamy Państwu młynek z kolekcji Bali w wersji do mielenia pieprzu i soli.

Młynek wytwarzany został z akrylu i stali nierdzewnej (mechanizm niepodatny na działanie korozji). Zaprojektowany w taki sposób, żeby użytkownik prosto mógł z niego korzystać: ma prostą regulację, prędkie napełnienie oraz komfortowo leży w dłoni. Przystępny w najróżniejszych kolorach: malinowy, różowy, zielony, biały, szary, czarny. A do tego prosto utrzymasz go w czystości:)

Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób konwencjonalny (płynna regulacja), bądź w sytuacji młynków z mechanizmem U-Select poprzez wybór jednego z 6 poziomów grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie), a także na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. Podczas stosownej eksploatacji ząbki ścierające pozostają wspaniale ostre.

Postaw na młynek firmy Peugeot. Oferuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Do produkcji młynków użyto najwyższej jakości tworzyw. Dbając o to,konsumenci poprzez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji". Satysfakcja gwarantowana:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.