Menu

Młynek do pieprzu Peugeot Madras U-Select 21cm biały (PG-28855)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Ręczny młynek z serii MADRAS stworzony z drewna i stali rdzoodpornej (odporność na korozję). Dostępny w wersji do pieprzu albo soli. Ukazuje się elegancko. Młynki zostały trafnie wyprofilowane, co wpływa na sposób ich używania: wygodnie leży w dłoni. Z łatwością je uzupełnisz, wystarczy zdjąć magnetyczną nasadkę.

Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób klasyczny (płynna regulacja), bądź w przypadku młynków z mechanizmem U-Select poprzez dobór jednego z 6 stopni grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie) oraz na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. Podczas optymalnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają rewelacyjnie ostre.

Postaw na młynek producenta Peugeot. Oferuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Do produkcji młynków użyto najwyższej jakości tworzyw. Dbając o to,klienci poprzez długie lata mogli cieszyć się "francuską nutą elegancji". Satysfakcja gwarantowana:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.