Moje konto
  • Młynek do przypraw Skeppshult"P-SWING" 8,5cm Młynek do przypraw Skeppshult"P-SWING" 8,5cm

Młynek do przypraw Skeppshult"P-SWING" 8,5cm

1 oferta z 1 sklepu

Producent Skeppshult WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentSkeppshult

Wszystkie naczynia posiadają bardzo ważne cechy:   - Produkty SKEPPSHULT cechuje funkcjonalność, jakość, piękno wykonania. Stanowią zarówno idealny prezent jak i pożądane wyposażenie kuchni każdej pani domu.

  - Materiał, z jakiego są wytwarzane powoduje równomierne rozłożenie się ciepła we wnętrzu naczynia, dzięki czemu pozwala oszczędzać energię,co przekłada się na niższe rachunku w budżecie domowym i na ochronę środowiska naturalnego.

  - Wszystkie naczynia są wykonane tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów bez dodatku szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu podczas gotowania nie wytrącają się szkodliwe substancje,   - Grube (6 mm.), wklęsłe dno pozwala utrzymać stabilność podczas gotowania.

  - Naczynia są natłuszczone olejem roślinnym już w trakcie produkcji, dzięki czemu potrawy nie przywierają.   - Do usunięcia zabrudzeń wystarczy czysta woda, bez detergentów,   - Rączki poszczególnych naczyń wykonane są ze stali, drewna lub silikonu i są odporne na ciepło, nie ma więc możliwości poparzenia się podczas przygotowywania posiłków.

  -  Wszystkich naczyń można używać do gotowania na otwartym ogniu, w piekarniku, na kuchenkach gazowych, ceramicznych płytach grzewczych, a w szczególności polecane są dla indukcyjnych płyt grzewczych.

Wszystkie produkty SKEPPSHULT posiadają atest PZH .   Waga: 1,1 kg

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.