Menu

Młynek do soli 12cm Peugeot Paris U-Select bordowy (PG-23577)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli 

Opis

Młynek Paris w wersji dla soli i pieprzu. Młynek tworzony z drewna bukowego (lakierowane), a także stali nierdzewnej.

Warto zaznaczyć, że drewno bukowe znaczące właściwości bakteriobójcze, wysoką odporność i niepodatność na najróżniejszego typu zarysowania, czy wgniecenia. A dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący (stal nierdzewna, zaletą jest niepodatność na korozję) jest potwierdzeniem, iż do produkcji młynków użyto najwyższej jakości materiałów. Dbając o to,konsumenci przez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji".

Młynki mają mechanizm mielący U-Select. Dzięki 6-stopniowej skali mielenia uzyskać możemy śladowy pyłek lub nieco grubsze ziarna. Każdy młynek daje nam możliwość regulacji grubości mielenia przypraw. W trakcie adekwatnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają doskonale ostre. Stosownie wyprofilowany młynek wygodnie leży w dłoni. Z łatwością uzupełnimy przyprawę. A jak wiadomo, to te świeżo zmielone, wzbogacą potrawę o wyraźny aromat i oryginalny smak! Nic, tylko gotować!:)

na dodatek: w trosce o społeczeństwo i środowisko do produkcji wykorzystuje się drewno, pozyskane z lasu w sposób odpowiedzialny i jednostajny (dokument PEFC).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.