Menu

Młynek do soli 18cm Peugeot Antique (PG-30964)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli 

Opis

Młynek Antique wytworzony z drewna bukowego (naturalnie postarzane) oraz stali nierdzewnej (wersja mechanizmu mielącego dla pieprzu - litera P) lub ceramiki (wersja mechanizmu mielącego dla soli - litera S). Jest to jeden z modeli, wytworzony poprzez luksusową producenta Peugeot.

Warto zaznaczyć, że drewno bukowe zasadnicze parametry bakteriobójcze, wysoką wytrzymałość i niepodatność na różnorodnego typu zarysowania, czy wgniecenia. A dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący (stal nierdzewna - oporna na korozję) jest potwierdzeniem, że do produkcji młynków użyto najwyższej jakości materiałów. Dbając o to,kupujący przez długie lata mogli cieszyć się "francuską nutą elegancji".

Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób konwencjonalny (płynna regulacja), bądź w przypadku młynków z mechanizmem U-Select przez dobór jednego z 6 poziomów grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie) oraz na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. W trakcie odpowiedniej eksploatacji ząbki ścierające pozostają idealnie ostre. Optymalnie wyprofilowany młynek wygodnie leży w rąk. Z łatwością dodatkowo uzupełnimy przyprawę. Nic, tylko gotować!:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.