Menu

Młynek manualny do pieprzu z drewna bukowego Royan Peugeot PG-33880

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

lubisz gotować, bądź jesteś osobą, która w końcu chciałaby zacząć kulinarną przygodę? Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość! To jest korzystny moment a Ty jesteś w prawidłowym miejscu:) Dlaczego? To właśnie przyprawy nadają potrawie optymalnego smaku i wyraźnego aromatu, który zniewoli choćby te najistotniej wymagające podniebienia. Żeby to zrobić, nie potrzeba być MasterChef'em;)bez wątpienia pomocne okażą się być młynki z serii Royan.

Młynek Royan dostępny jest w dwóch wersjach: dla pieprzu i soli. Zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownik z łatwością mógł z niego korzystać: ma prostą regulację, szybkie napełnienie, a także wygodnie leży w dłoni. Zaletą posiadania młynków jest dostosowywana grubość mielenia (pyłek, lub nieco grubsze ziarna) oraz to, że świeżo mielone przyprawy bezpośrednio wpływają na jakość i smak naszych posiłków.

Młynek Royan został produkowany z drewna bukowego i stali rdzoodpornej. Takie połączenie materiałów zaskakuje ciekawym wyglądem, ten wariant młynków sprawdzi się w każdej kuchni (funkcja dekoracyjna).

*Warto zaznaczyć, iż drewno bukowe stanowcze właściwości bakteriobójcze, wysoką trwałość i odporność na przeróżnego rodzaju zarysowania, czy wgniecenia. A dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący jest potwierdzeniem, że do produkcji młynków użyto najwyższej jakości materiałów. Dbając o to,kupujący przez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.