Menu

Młynek ręczny do kawy Timemore C2 CZARNY

Cechy produktu

  • Producent TIMEMORE 
  • Przeznaczenie do kawy 

Opis

Timemore C2 to kompaktowy, ręczny młynek do kawy. Korpus młynka został stworzony z jednego kawałka aluminium, co iż młynek jest potężny i trwały. Młynek ma funkcjonalny zarys dzięki czemu jego stosowanie jest proste i przyjemne.

Młynek został wyposażony skrupulatnie wykonane żarna z utwardzonej stali rdzoodpornej. Żarna zostały zamocowane przy pomocy 2 łożysk, co zapewnia im wysoką stabilność i przekłada się na równy przemiał.

Młynek Timemore C2 proponuje szeroki zakres regulacji grubości przemiału, dzięki temu jest nad wyraz uniwersalny. Grubość przemiału ustawia się przy pomocy pokrętła pod dolnym żarnem. 12-stopniowa podziałka z usprawnia ustawienie trafnej grubości mielenia do pożądanej metody parzenia.

Jednorazowo młynek pomieści około 25g kawy co jest odpowiednią ilością na około 2-3 filiżanki kawy. W komplecie znajduje się też praktyczne etui upraszczające transport młynka i chroniące go przed uszkodzeniami, i szczoteczka do czyszczenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.