Menu

Peugeot - Paris Młynek do soli czekoladowy wysokość: 22 cm

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 

Opis

Moneta to włoska firma, założona w 1875 roku. Początki firmy związane były z produkcją porcelanowych i emaliowanych naczyń wysokiej jakości. W latach 60. XX wieku Moneta jako pierwsza producent we Włoszech wprowadziła technologię powłok non-stick w glazurowanych naczyniach z aluminium.

Z kolei w roku 2008 wprowadzone zostały powłoki ceramiczne. W ofercie włoskiej firmy Moneta odnajdziemy nie tylko patelnie,dodatkowo garnki, rondle i brytfanny. Do teraz produkty marki Moneta stworzone we Włoszech są symbolem najwyższej jakości oraz sprawdzonych technice.Yes!

to linia naczyń z warstwą z dodatkiem minerałów Artech® Stone Ultra, która wygląda jak kamienna. Jest nieprzywieralna i wyjątkowo wytrzymała na ścieranie. Kolejną zaletą naczyń Yes! jest aluminiowy korpus o gr.

3,5 mm, dzięki któremu ciepło jest równomiernie rozprowadzane, a naczynie energooszczędne.Dno Net Induction ma cechy ferromagnetyczne: patelnie nadają się do wykorzystania na kuchence indukcyjnej. Co ważne, żaden z tworzyw nie zawiera krzywdzących związków: PFOA, niklu, metali ciężkich ani BPA, a naczynia są wykonane we Włoszech.właściwości:- korpus produkowany z aluminium grubości 3,5 mm – korzystne rozprowadzanie ciepła,- z zewnątrz lakierowany dla większej ochrony,- wewnątrz warstwa ARTECH® STONE Ultra przypominająca kamień, nieprzywieralna i bardzo wytrzymała na ścieranie, z dodatkiem minerałów,- dno Net Induction ze stali ferromagnetycznej – jego elementem jest stalowa siatka dopasowana do rozszerzalności grzewczej dna,- stosowny na kuchenki: indukcyjne, gazowe i elektryczne,- energooszczędny,- uchwyt z miłego w dotyku bakelitu, dekorowany białymi liniami,- naczynie nie zwiera: PFOA, niklu, metali ciężkich, BPA,- stworzony we Włoszech,- 5 lat gwarancji producenta,- na opakowaniach kod QR, po którego zeskanowaniu uzyskuje się dostęp do 6 przepisów,- można myć w zmywarce w niskich temperaturach przy użyciu łagodnych detergentów.

Uwaga! Mycie w zmywarkach w wysokiej temperaturze może powodować uszkodzenie powłoki.wymiary: 28 cm (śr.), 17 cm (śr. Dna), 6,5 cm (wys.)Materiał: aluminium, stal, bakelitKolor: czarnyKolekcja: Yes!Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Moneta w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.