Menu

LCD Acer EB490QK

Cechy produktu

  • Producent Acer 

Opis

znaczny wyświetlacz - kinowe wrażenia Jasny obraz szerokiego monitora z przekątną 48,5 cala wydaje się nie posiadać granic, co zapewnia prawdziwe kinowe wrażenia. Niestety - zestaw nie gromadzi popcornu. Rozkoszuj się obrazem Gdy zasmakujesz rozdzielczości 4K, nie zrezygnujesz z niej.

Rozdzielczość 4K zagwarantuje obszerniejsze możliwości i udoskonaloną zabawę. Głębia kolorów zdefiniowana na nowo Szerszy zakres barw skutkuje mniejszym ich miksowaniem, stwarzając płynniejszy i bardziej realistyczny obraz.

Monitor dodatkowo 6-osiową regulacja kolorów. Zakres osi – od R, G, B do C, M i Y. Imponująca technologia IPS Panel IPS zagwarantuje czytelny obraz do kąta 178°, zachowując przy tym wysokiej jakości odcienie.

dobrze się przyjrzyj Funkcja Super Sharpness zwiększa ostrość obrazów o niskiej rozdzielczości, przez co sprawiają wrażenie, jakby miały rozdzielczość Ultra HD. Technologia BlueLightShield technologia BlueLightShield redukuje emisję niebieskiego światła, które może być krzywdzące, przez regulację jasności oraz odcieni kolorów.

Acer VisionCare Acer VisionCare to zbiór technice, które redukują zmęczenie oczu i powiększają wygodę oglądania. Głośniki Dwa zastosowane w monitor głośniki pozwalają zaoszczędzić miejsce na biurku i nadzwyczajnej jakości dźwięk.

Wielozadaniowa praca bez problemów łatwa wielozadaniowość dzięki podłączeniu dwóch systemów do ekranu za pośrednictwem funkcji PIP (picture-in-picture)....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.