Menu

LCD Acer XF270HPbmiiprz

Cechy produktu

  • Producent Acer 

Opis

Monitory do gier z linii Acer XF proponują rozdzielczości od Full HD do WQHD, ze współczynnikiem proporcji od 16: 9 do niesamowicie wciągającego Ultrawide 21: 9. Dodaj do tego AMD FreeSync, częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms, a otrzymasz grę, na którą zasługujesz.

Monitor z linii Acer XF270HPBMIIPRZX jest wyekwipowany w statyw ErgoStand z możliwością pochylania, obrotu i regulacji wysokości, dzięki temu bezproblemowo odszukasz wyśmienite ustawienie monitora. Możesz też odłączyć panel wyświetlacza, by zamontować go do innego zestawu montażowego Vesa.Monitory do gier z serii Acer XF oferują rozdzielczości od Full HD do WQHD, ze współczynnikiem proporcji od 16: 9 do niesamowicie wciągającego Ultrawide 21: 9.

Dodaj do tego AMD FreeSync, częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms, a otrzymasz grę, na którą zasługujesz. Monitor z linii Acer XF270HPBMIIPRZX jest zaopatrzony w statyw ErgoStand z możliwością pochylania, obrotu i regulacji wysokości, dzięki temu bezproblemowo znajdziesz wspaniałe ustawienie monitora.

Możesz również odłączyć panel wyświetlacza, by zamontować go do innego zestawu montażowego Vesa....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.