Menu

LCD AG Neovo LW-24G

Cechy produktu

  • Producent AG Neovo 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

konstrukcja z trójstronną wąską ramką poszerza przestrzeń ekranu. Zezwala na łatwą konfigurację wyświetlania na wielu monitorach poprzez zmniejszoną szczelinę między ramkami. Użytkownicy mogą radować się rozległymi widokami, zwiększając jednocześnie skuteczność pracy. Obfity kąt widzenia wynoszący 178/178 poziomów oferuje prawdziwą dokładność odwzorowania barw, umożliwiając oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem w stosunku do ekranu. Komfort oczu jest jednym z najważniejszych atutów, które definiują kolekcję LW. Niemigoczące podświetlenie i niebieski filtr światła serii LW gwarantują komfort oglądania, obniżając zmęczenie oczu po długim okresie stosowania. Współczynnik kontrastu 20 000 000:1, precyzyjna temperatura barwowa i zaprogramowane ustawienia trybu obrazu do czytania tekstów, przeglądania stron internetowych lub oglądania filmów. Dzięki wielu opcjom wejścia, w tym HDMI i VGA, można łatwo podłączyć wyświetlacz kolekcji LWS do zwykłych sprzętów peryferyjnych, aby uczynić z nich kompetentną platformę multimedialną.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.