Menu

LCD AOC CQ32G2SE

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 2560 x 1440 

Opis

wyświetlacz 31,5" QHD z częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms, FreeSync Premium i 300 nitami jasnościTen ogromny monitor o przekątnej 31,5 obsługuje rozdzielczość QHD z częstotliwością odświeżania 165 Hz i czasem reakcji 1 ms. Rozkoszuj się ulubionym grami dzięki zakrzywieniu 1500R i jasności 300 nitów. Dzięki FreeSync Premium ekran i karta graficzna są perfekcyjnie zsynchronizowane. 165HzCzęstotliwość odświeżania 165 Hz, widocznie przekraczająca typowe w branży 60 Hz, powoduje, że gry są bardzo płynne. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz. 1msCzas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, polepszając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są ukazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. 6 Games modeDostosuj swój monitor do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów albo gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne genialne ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC sprawia, że przełączanie między profilami i regulacja ustawień są prędkie i proste. QHDDzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zagwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu i wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 gwarantują wystarczającą ilość miejsca równocześnie na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. 1500R CurvedZakrzywiona konstrukcja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i gwarantując wciągające wrażenia z grania. Low Input LagUwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund. G-menuMenu G AOC to darmowe narzędzie, które możesz zainstalować na swym komputerze i korzystać z pełnej indywidualizacji w połączeniu z maksymalną wygodą obsługi dowolnego monitora AOC lub AGON

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.