Menu

LCD Asus VC239H

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Przekątna ekranu 23 "
  • Czas reakcji 5 ms
  • Pobór mocy 22 W
  • Wysokość 38.3 cm
  • Szerokość 53.3 cm

Opis

Panel IPS z podświetleniem LED w smukłej obudowie bez ramki progresywne funkcje ochrony oczu: filtr niebieskiego światła Blue Light Filter i brak migotania Flicker Free Otwory do montażu ściennego umożliwiają rozmaite użycia urządzenia nieszablonowa funkcja GamePlus Klawisz skrótu włączający funkcje kursora i minutnika na ekranie. Wybierz spośród czterech różnych kursorów odpowiadających środowisku Twej gry i kontroluj czas ekranowym minutnikiem. Żywy, realistyczny obraz Najnowsza technika IPS o szerokich kątach patrzenia 178° kolekcja VC239 wykorzystuje panel IPS o szerokim kącie patrzenia wynoszącym 178°, który minimalizuje zmiany odcieni w płaszczyźnie pionowej i poziomej, dzięki temu jakość obrazu jest niezmienna bez względu na to, z którego miejsca się go ogląda. Współczynnik kontrastu 80000000:1 (ASUS Smart Contrast Ratio) Rozwiązanie ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) dopasowuje luminancję podświetlenia do prezentowanej zawartości, żeby uzyskać najmocniej realistyczne obrazy o najgłębszej czerni i najjaśniejszej bieli; kontrast osiąga wówczas wartość 80000000:1 przy jasności wynoszącej 250 cd/m². nieszablonowa technika ASUS VividPixel technologia VividPixel polepsza kontury, ostrość i nasycenie kolorów w obrazach i filmach, dając w efekcie wrażenia wizualne wysokiej jakości. Monitor bez VividPixel - Jakość obrazu zależy przeważnie od samego panelu - Rozmycie pojawia się w sytuacji, gdy oryginalna jakość obrazu jest zła - Ludzie typowo nie zauważają tego szczegółu, ponieważ nie posiadają porównania seria VC — panel w technologii IPS wzbogacony funkcją VividPixel - Panel w technice IPS znany z rewelacyjnej jakości obrazu - VividPixel z domyślną wartością 25 automatycznie polepsza jakość obrazu - przejrzyj więcej różnic, sprawdzając 5 przystępnych opcji w ustawieniach VividPixel Dla Twojej wygody oglądania żeby zapewnić bardziej komfortowe korzystanie z urządzenia, monitory ASUS Eyecare wykorzystują technikę Flicker Free (braku migotania) i Low Blue Light (niskiej emisji światła niebieskiego), które eliminują migotanie obrazu, a także zniżają zmęczenie oczu od długiego patrzenia. QuickFit Virtual Scale –sprawdź rzeczy takimi, jakimi są w rzeczywistości marka ASUS wyposażyła monitor w funkcję QuickFit Virtual Scale, która umożliwia użytkownikom sprawdzenie rzeczywistej wielkości fotografii i dokumentów na ekranie przed wydrukiem. Można ją aktywować za pomocą przycisku znajdującego się na monitorze i użyć ją do precyzyjnego wyświetlania i edycji zdjęć.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.