Menu

LCD Asus VK278Q

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Kontrast 10000000:1 
  • Przekątna ekranu 27 "
  • Pobór mocy 45 W
  • Wysokość 46 cm
  • Szerokość 64.3 cm

Opis

Żywy obraz podświetlany diodami LEDWbudowane cyfrowe wejścia HDMI i DisplayPort i zintegrowany interfejs kamery internetowej umożliwiają podłączenie do najbardziej innowacyjnych kart graficznych i komputerów. Żywy obraz podświetlany diodami LED Kontrast 10,000,000:1 dzięki ASUS Smart Contrast RatioDynamicznie dopasowuje kontrast przez regulację podświetlenia w celu uzyskania osiągalnie najciemniejszej czerni i najjaśniejszej bieli, gwarantując żywy, realistyczny obraz. Czas reakcji 2msSzybki czas reakcji 2ms (GTG) usuwa wszelkie zakłócenia i tzw. „ghosting”, gwarantując płynny obraz video. Full HD z HDMIVK278Q wprowadzi Cię w widowiskowy świat barw dzięki obsłudze Full HD 1080p (1920x1080) i portowi HDMI. AI Light - optymalizacja ustawień jasnościFunkcja AI Light automatycznie dopasowuje monitor do słabszego oświetlenia, żeby zapewnić komfort oczom. Co więcej, zmniejsza zużycie energii o 25%. Obfita ilość portów wejścia/wyjścia umożliwia jednoczesne podłączenie do innych urządzeń videoRich I/O Ports zaimplementowane cyfrowe wejścia HDMI i DisplayPort umożliwiają podłączenie do najszczególniej progresywnych kart graficznych i komputerów. Interfejs DisplayPort oferuje ulepszoną obsługę wielu monitorów, dłuższe połączenie i współpracę z innymi wejściami, np. VGA, DVI i HDMI. Picture in Picture - wyświetlanie dwóch obrazów równocześnieMusisz szukać czegoś w Internecie, a w telewizji niedługo zacznie się mecz? VK278Q posiada funkcję PIP (Picture in Picture) umożliwiającą wyświetlanie obrazu z dwóch osobnych sygnałów jednocześnie. Pierwszy 27-calowy, podświetlany diodami LED monitor umożliwiający komunikację wideo w czasie rzeczywistym zastosowana kamera internetowa (obracana) 2.0 megapiksela pozwala na bezproblemowe prowadzenie na żywo rozmów z rodziną, przyjaciółmi i partnerami podczas gry.Wysokiej jakości kamera internetowa powiększa jakość obrazu o zmroku i gwarantuje nadzwyczajne możliwości dzięki funkcjom samoczynnej kontroli obrazu.Funkcja Plug-and-play przystępne podłączenie i wykorzystywanie bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.Tworzenie własnych filmów i prezentacji dzięki dołączonemu programowi LifeFrame2. Technika SPLENDID™ Video IntelligenceEkskluzywna technika Splendid Video Intelligence Technology optymalizuje wydajność i wierność obrazu adekwatnie dopasowując kolory, jasność, kontrast i ostrość. 5 gotowych trybów wyświetlania (sceneria, kino, gra, nocny widok, a także tryb typowy) można przestawiać za pomocą klawisza dostępu. Pełen serwis pozakupowy3-letnia gwarancja na system3-letnia gwarancja na panelDarmowy odbiór (w niektórych krajach) przyjazne dla środowiska materiały Podświetlany diodami LED panel bez rtęci Opakowanie stworzone z kartonu pochodzącego co najmniej w 80% z odzysku Płaskie opakowanie umożliwia przewiezienie obszerniejszej ilości kartonów w jednym ładunku, co obniża koszty transportu i emisję CO 2

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.