Menu

LCD Eizo EV2456

Cechy produktu

  • Producent Eizo 
  • Rozdzielczość 1920 x 1200 
  • Jasność ekranu 350 cd/m2
  • Przekątna ekranu 24.1 "
  • Czas reakcji 5 ms

Opis

FlexScan EV2456

FlexScan EV2456 to energooszczędny monitor w nowej bezramkowej konstrukcji, który wspaniale nadaje się na stanowiska wielomonitorowe. Wyświetlacz nowego modelu otacza nad wyraz cienka ramka o szerokości zaledwie 1 mm, tylko dolna część jest nieco szersza i mierzy 4.6 mm.

Umieszczono tam elektrostatyczne przełączniki do nawigacji po menu OSD monitora. Monitor jest w całości płaski, dzięki temu w środowiskach dwu- lub wieloekranowych buduje jednolitą powierzchnię.

mnogość złącz sygnałowych

W kompaktowej obudowie umieszczono pełen pakiet skonsoliduje sygnałowych, umożliwiających podpięcie sygnału z zróżnicowanych kart graficznych – w dodatku starszego typu.

Ulga dla oczu

Obraz bez migotania
Modele FlexScan z kolekcji EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Mniej niebieskiego światła
w porównaniu do fabrycznego ustawienia standardowych monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb Papier (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co redukuje liczba światła niebieskiego i dzięki czemu zapobiega męczeniu się wzroku przy lekturze dokumentów.

samoczynna regulacja jasności
czujka jasności Auto EcoView namierza zmiany jasności, jakie zachodza w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia i optymalny poziom jasności ekranu.

korzystny obraz pod dowolnym kątem
Panel typu IPS (in-plane switching) gwarantuje kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie, wykazując jedynie małe zmiany kontrastu czy barwy podczas oglądania obrazu na ekranie z różnych stron.

użyteczna konstrukcja

Monitor jest wyekwipowany w nowo opracowaną stopkę, która zezwala na obszerniejszą regulację w pionie a w związku z tym, że podstawa jest mniejsza w stosunku do wcześniejszych modeli, zajmuje mniej miejsca na biurku.

też mocowanie umożliwiające szybkie odłączenie ekranu od stopki i umieszczenie go na dowolnym ramieniu zgodnym ze standardem VESA, a także prosty uchwyt pomagający zapanować nad plątaniną kabli

Scentralizowane zarządzanie ustawieniami

EIZO Monitor Configurator służy administratorom sieci do regulacji ustawień wszelkich monitorów z kolekcji FlexScan EV przez złącze USB. Ustawienia pojedynczego monitora można zapisać jako plik xml i następnie wykorzystać je dla innych monitorów FlexScan za pośrednictwem USB lub sieci biurowej.

Screen InStyle

Autorskie oprogramowanie EIZO o nazwie Screen InStyle pozwala użytkownikowi dopasować cechy ekranu: określić dobowy proces zmian jasności i temperatury barwowej bieli obrazu i właściwości zasilania. Ustawienia mogą być zastosowane do wszelkich monitorów w instalacjach wieloekranowych, bez zapotrzebowania dokonywania ręcznych regulacji dla każdego monitora oddzielnie.

Aplikacja serwerowa Screen InStyle pozwala administratorom kontrolować ustawienia wszelkich kompatybilnych monitorów z centralnej lokalizacji. Jest to bardzo {pomocn|przydatn)e w firmach, które dbają o komfort swoich pracowników i przywiązują wagę do ekologii.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.