Menu

LCD Eizo EV2780

Cechy produktu

  • Producent Eizo 
  • Rozdzielczość 2560 x 1440 
  • Jasność ekranu 350 cd/m2
  • Przekątna ekranu 27.0 "
  • Czas reakcji 5 ms

Opis

FlexScan EV2780 Model FlexScan EV2780 wyekwipowano w gniazdo USB-C, przez które można jednocześnie przesyłać sygnały audio i video, transferować oraz ładować laptopa albo smartfona. Monitor ma dodatkowo zaimplementowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów Ultracienka ramka Zewnętrzna krawędź monitora ma grubość zaledwie 1 mm, a czarna ramka otaczająca wyświetlacz z góry i po bokach – 5,7 mm.

Krawędź jest zupełnie płaska i znajduje się w jednej płaszczyźnie z ekranem, co świetnie sprawdza się w konfiguracjach wielomonitorowych. Na dodatek z przodu obudowy umieszczono elektrostatyczne przyciski, które upraszczają swobodną regulację ustawień urządzenia.

Obraz bez migotania Przyczyną widzianego poprzez wielu użytkowników migotania, powodującego szybkie zmęczenie oczu, jest użytkowana w tradycyjnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED.

Modele FlexScan z kolekcji EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu dostosowywanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru. Samoczynna regulacja jasności sensor Auto EcoView lokalizuje zmiany oświetlenia zachodzące w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia trafny poziom jasności ekranu, aby zapobiec zmęczeniu oczu.

Mniej niebieskiego światła – ulga dla oczu Mieszczące się w spektrum światła widzialnego światło niebieskie ma długość fali podobną do światła ultrafioletowego. W kontraście do fabrycznego ustawienia typowych monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb Papier (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co redukuje liczba światła niebieskiego i dzięki temu zapobiega męczeniu się wzroku przy lekturze dokumentów.

dobry obraz pod dowolnym kątem Panel rodzaju IPS (in-plane switching) gwarantuje kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie, wykazując tylko nieduże zmiany kontrastu czy barwy podczas oglądania obrazu na ekranie z różnorodnych stron.

To czyni go nieprzeciętnym rozwiązaniem do pracy z wieloma aplikacjami równocześnie, również w zespole wieloosobowym, gdyż obraz będzie czytelny dla wszystkich, niezależnie od tego pod jakim kątem na niego patrzą.

Możliwość precyzyjnego dostosowywania jasności W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, monitory biurowe EIZO pozwalają na nad wyraz dokładną regulację jasności ze skokiem 1 cd/m². Co więcej, realne jest obniżenie jasności do 1% nominalnej wartości – funkcja przydatna w szczególnie ciemnych pomieszczeniach.

Biało na białym Dla zachowania estetycznego wyglądu, monitory FlexScan EV2780 mają załączone kable w tym samym odcieniu co pokrywa – białe kable do białej pokrywy, czarne kable do czarnej obudowy. Dodatkowo mają prosty uchwyt pomagający zapanować nad plątaniną kabli.

Tryb Picture żeby Picture FlexScan EV2780 pozwala jednocześnie oglądać obraz z dwóch zróżnicowanych sprzętów, np. Z komputera Windows i notebooka Mac, bez rozpraszających ramek między nimi. Scentralizowane zarządzanie ustawieniami EIZO Monitor Configurator służy administratorom sieci do regulacji ustawień wszystkich monitorów z kolekcji FlexScan EV poprzez złącze USB.

Ustawienia pojedynczego monitora można zapisać jako plik xml i następnie zastosować je dla innych monitorów FlexScan za pośrednictwem USB lub sieci biurowej. Energooszczędne podświetlenie LED w kontraście do konwencjonalnego podświetlenia lampami CCFL, podświetlenie LED ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii.

Nie posiada na dodatek nieprzyjaznej dla środowiska rtęci

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.