Menu

LCD HP E190i

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Rozdzielczość 1280 x 1024 
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Czas reakcji 8 ms
  • Pobór mocy 28 W
  • Wysokość 34.7 cm
  • Szerokość 41.7 cm

Opis

Chcesz pełni barw i wysokiej jakości obrazu? Pomyśl zakup monitora LCD, którego technologia zapewni spełnienie Twoich wymagań. Wybierz ekran HP E190i, gwarantujący wspaniałe atrybuty technologiczne, za odpowiednią cenę.

technologia LCD

Na rynku sporo jest rozmaitego rodzaju monitorów. Co więc wybrać? Matryce monitorów LCD, są stosunkowo tanie i bazują na podświetlaniu lampami jarzeniowymi. Takie monitory charakteryzują się wąskimi obudowami i niską temperaturą pracy. Dzięki temu możemy znaleźć interesujące urządzenia już za około 500 - 600 zł. Monitor LCD HP E190i, to bardziej ekonomiczne urządzenie, zapewniające prawidłową jasność, a także szerszy zakres bieli. Technologia LCD, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić.

Specyfikacja techniczna

w dodatku,monitor produkowany przez koncern HP, ma przekątną cali. Rozdzielczość maksymalna: 1280 x 1024 pix. Za sprawą krótkiego czasu reakcji matrycy 8 ms, obraz się nie rozmazuje i bez problemu "nadąża" nawet za filmami i grami w wysokiej rozdzielczości. Kontrast wynosi 1000:1. Przy zakupie monitora - wbrew pozorom - ważne są kąty widzenia. I typowo na wyświetlacz patrzymy bezpośrednio z naprzeciwka, to jednak możliwość dostrzeżenia czegoś z pokaźniejszego kąta w powszednim wykorzystywaniu szczególnie się przydaje. By poznać te wartości dla mocnego modelu, warto zagłębić się w skrupulatniejszą specyfikację danego urządzenia. Ta powinna być dostępna w ofercie sprzedaży sprzętu.

Design

Po wyjęciu z opakowania, rozmiary towaru to 34.7 x 41.7 cm. Są to więc rozmiary charakterystyczne dla takiego sprzętu, które równocześnie pozwala bez problemu wkomponować urządzenie do większości pomieszczeń w domu czy biur. Warto podkreślić estetykę samego projektu obudowy - precyzyjne wykończenie i prosta forma świadczą o jakości i ponadczasowości towaru. Dzięki takiej stylistyce monitor HP E190i dyskretnie przykuwa uwagę, ale i należycie komponuje się z pozostałymi sprzętami w pokoju czy biurze. Oprócz tego konwencjonalne kolory powodują, że odbiornik będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz.

Podsumowanie

Wybierając wyświetlacz należy pamiętać, że jest to zakup na długie lata. Dlatego powinniśmy wybrać taki sprzęt, który będzie nam w pełni odpowiadał. Nie oznacza to jednak,za każdym razem warto brać najdroższy osiągalny wyświetlacz. Prezentowany model, E190i, ma wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem i dużo innych. Przydatne złącza zezwalające podłączać dodatkowy sprzęt sprawnie rozszerzają funkcjonalność ekranu na tyle, by stał się podstawą dobrego zestawu komputerowego z którego korzystanie będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.