Menu

LCD HP E27d

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Czerp inspirację w trakcie pracy dzięki dobrej łączności z monitorem HP E27d G4 QHD Advanced Docking Monitor. Dodaj codziennie użytkowane akcesoria na wyświetlaczu, a następnie podłącz komputer przy pomocy jednego kabla USB-C. Pomóż zespołowi IT zdalnie zarządzać urządzeniami HP w dowolnym miejscu w sieci przy użyciu RJ-45Komputer nie musi stać na biurkuPozbądź się bałaganu, montując minikomputer biurkowy HP EliteDesk bezpośrednio za monitorem i zasilając go poprzez port USB-C. Możesz również unieść całe rozwiązanie i zamontować je na ścianie albo ramieniuZnajdź swoją strefę komfortuRegulacja nachylenia, wysokości i obrotu zagwarantuje komfort pracy. Możliwość obrotu w płaszczyźnie pionowej pozwala dogodnie przypasować widok w pionie albo w poziomie podczas korzystania z wielu monitorówPorty do wszystkich zastosowańŁącz się dowolnie z urządzeniami przy użyciu portów DisplayPort, HDMI i 4 portów USB. Korzystaj z odbierającego portu USB-C dla plików, wideo, o zasilaniu do 100 W do komputera i transmitującego portu USB-C dla plików o zasilaniu do 15 W do telefonuDziel i zarządzajZarządzaj ekranem i spraw, by pracował dla Ciebie. Aplikacja HP Display Assistant zezwala na szybką zmianę proporcji podziału ekranu, umożliwiając pracę na osobnych obszarach i zniechęca potencjalnych złodziei, przyciemniając wyświetlacz w sytuacji odłączenia monitora bez Twojej akceptacji

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.