Menu

LCD Iiyama T1731SR

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Rozdzielczość 1280 x 1024 
  • Jasność ekranu 200 cd/m2
  • Kontrast 900:1 
  • Przekątna ekranu 17 "
  • Czas reakcji 5 ms
  • Pobór mocy 20 W
  • Wysokość 34.2 cm
  • Szerokość 37.8 cm

Opis

ProLite T1731SR-B1

ProLite T1731SR podobnie jak jego poprzednik - model ProLite T1730SR - powstał w oparciu o najnowszą pięcioprzewodową technikę oporową (resistive). Monitor wyekwipowano w analogowe wejście D-Sub i cyfrowe DVI-D. ProLite T1731SR wyekwipowany jest też w kontroler obsługujący równocześnie złącze szeregowe (RS-232C), jak i USB. Regulacja położenia ekranu (do 90° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie zapewnia komfort użytkowania panelu i oszczędność miejsca. Udoskonalony system mocowania kabli z tyłu pokrywy gwarantuje estetyczny wygląd monitora, a małe standardowe zużycie energii gwarantuje niskie koszty eksploatacji. ProLite T1731SR dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy - czarnej i białej.

technologia dotykowa – Resistive (oporowa)

Monitory dotykowe zbudowane w oparciu o o najnowszą pięcioprzewodową technologię oporową są szczególnie trwałe i mogą być używane w przeróżnych środowiskach. Rekomendowane są one zwłaszcza do sklepów, restauracji i celów przemysłowych.

ip54

Kod IP klasyfikuje urządzenia w oparciu o ich wytrzymałość na działania obcyh obiektów i wody. IP54 oznacza, że monitor może pracować w pomieszczeniach o znacznym zapyelniu iż jest wytrzymały na działania strumieni wody.

Głośniki

Monitor zaopatrzony jest w wysokiej jakości głośniki stereo.

VESA

ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

Podświetlenie LED

standardowy LCD jest podświetlany przez cztery lampy. Zastosowanie diod LED znacząco ogranicza zużycie prądu i redukuje emisję CO2 do środowiska, co sprawia, iż ten monitor to produkt prawdziwie ekologiczny

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.