Menu

LCD Iiyama T1732MSC

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Rozdzielczość 1280 x 1024 
  • Jasność ekranu 225 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Przekątna ekranu 17 "
  • Czas reakcji 5 ms
  • Pobór mocy 25 W
  • Wysokość 34.2 cm
  • Szerokość 38.7 cm

Opis

ProLite T1732MSC-B1AG

17-calowy monitor multi-touch z 10 punktami dotykowymi i warstwą antyrefleksyjną

T1732MSC-B1AG to 17-calowy monitor multi-touch oparty o technikę pojemnościową (projected capacitive), która dzięki szklanej powłoce pokrywającej wyświetlacz zagwarantuje nie tylko nieprzeciętną jakość obrazu, lecz też wytrzymałość i wytrzymałość na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Regulacja położenia ekranu (do 90° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort wykorzystywania panelu i oszczędność miejsca. Przyciski obsługi umieszczone są z boku pokrywy ekranu, można także je zablokować. Pokrywa monitora nie ma ramki przysłaniającej ekran z przodu – jest on jedną gładką, szklaną taflą na całej swej powierzchni. Łatwo więc utrzymać go w czystości. Powłoka antyrefleksyjna uniemożliwia odbijaniu się światła od ekranu i zapewnia trafną widoczność nawet w warunkach wysokiego nasłonecznienia.

technika dotykowa - pojemnościowa

technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się objętość elektryczna. Warstwa to gwarantuje nie tylko genialną jakość obrazu, lecz też trwałość i oporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) albo specjalnym rysikiem.

powłoka antyrefleksyjna

warstwa antyrefleksyjna niemal w całości likwiduje problem załamywania się światła na powierzchni ekranu i ponadto zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

ip54

Kod IP klasyfikuje urządzenia w oparciu o ich wytrzymałość na działania obcyh obiektów i wody. IP54 oznacza, że monitor może pracować w pomieszczeniach o obfitym zapyelniu że jest niepodatny na działania strumieni wody.

wytrzymałość na zarysowania

wytrzymałość na zarysowania jest bardzo wyraźna w sytuacji monitorów dotykowych wykorzystywanych w szkołach i budynkach użyteczności publicznej. Szklana warstwa zabezpiecza ekran i zagwarantuje jego trwałość. Ponadto choćby jeśli warstwa zostanie uszkodzona, nie ma to żadnego wpływu na działanie funkcji dotykowej.

Głośniki

Monitor wyekwipowany jest w wysokiej jakości głośniki stereo.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.