Menu

LCD Iiyama TE5503MIS

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 

Opis

PROLITE TE5503MIS-B1AG55-calowy interaktywny, dotykowy panel ze zintegrowanym oprogramowaniem iiWare i modułem WiFi dołączanym w standardzieiiyama TE5503MIS-B1AG to panel wytworzony z myślą o edukacji I biznesie.

Użytkownicy posiadają do swojej dyspozycji 20 punktów dotykowych i zintegrowane oprogramowanie iiWare 8.0 (Android OS) obejmujące: aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci (16GB) samego wyświetlacza, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro.

Panel zezwala na ponadto odtwarzanie prezentacji, plików video, fotografii, slajdów, plików tekstowych – praktycznie w każdym formacie.Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) gwarantuje znakomite kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe odcienie.

powłoka antyrefleksyjna ponadto uniemożliwia odbijaniu się światła od ekranu. Duży wachlarz wejść video i audio gwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, a szklana warstwa o grubości 3mm zagwarantuje wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu.Do ekranu standardowo dołączany jest moduł WiFi (OWM001), który w połączeniu z aplikacją ScreenSharePro zezwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu zróżnicowanych sprzętów bezpośrednio na ekranie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.