Menu

LCD Iiyama TE6503MIS

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 

Opis

ProLite TE6503MIS-B1AG

65-calowy interaktywny, dotykowy panel ze zintegrowanym oprogramowaniem iiWare i modułem WiFi dołączanym w standardzie

iiyama TE6503MIS-B1AG to panel wykonany z myślą o edukacji I biznesie. Użytkownicy posiadają do swojej dyspozycji 20 punktów dotykowych i zintegrowane oprogramowanie iiWare 8.0 (Android OS) obejmujące: aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu albo wewnętrznej pamięci (32GB) samego wyświetlacza, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, zestaw WPS Office i aplikację ScreenSharePro. Panel pozwala na dodatkowo odtwarzanie prezentacji, plików wideo, fotografii, slajdów, plików tekstowych praktycznie w każdym formacie.

Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) zagwarantuje nieprzeciętne kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe odcienie. Powłoka antyrefleksyjna na dodatek uniemożliwia odbijaniu się światła od ekranu. Spory wachlarz wejść wideo i audio zagwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, a możliwość pracy 24/7 w połączeniu ze szklaną warstwą o grubości 4mm zapewniają wysoką trwałość i żywotność ekranu.

Do ekranu standardowo dołączany jest moduł WiFi (OWM001), który w połączeniu z aplikacją ScreenSharePro umożliwia udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu rozmaitych urządzeń bezpośrednio na ekranie.

iiWare 8.0 (Android OS)

Zintegrowane oprogramowanie iiWare 8.0 (Android OS) obejmuje aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci samego wyświetlacza, oglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro, która pozwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu rozmaitych maszyn bezpośrednio na ekranie.

PC slot

Dzięki opcjonalnemu modułowi slot PC* zmienisz swój ekran w rozwiązanie all-in-one.

Koniec problemów z kablami i koniecznością montowania PC do obudowy lub na uchwycie. Po prostu wsuń moduł w slot i gotowe!
*niekompatybilny ze standardem OPS Slot.

technologia dotykowa - Infrared

technika ta nie jest oparte na dopełniającej nakładce na ekran, albo specjalnym podłożu ukrytym pod nim i dlatego fizyczne "zużycie" funckji dotykowej jest praktycznie niemożliwe. Technologia infrared zagwarantuje wspaniałą jakość obrazu. Ponieważ ekran jest wolny od na(pod)kładek funkcja dotykowa nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza.

4K

Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, cechuje się czterokrotnie pokaźniejszą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.