Menu

LCD Iiyama XU2595WSU

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 

Opis

PROLITE XU2595WSU-B1

25-calowy monitor z matrycą IPS i formatem obrazu 16:10

zapewniający nadzwyczajną jakość obrazu, ProLite XU2595WSU to perfekcyjny dobór do aplikacji graficznych i CAD. Matryca w technologii IPS i rozdzielczości 1920 x 1200 proponuje perfekcyjne odwzorowanie barw i znaczne kąty widzenia. Funkcja redukcji niebieskiego światła znacząco ogranicza uczucie zmęczenia oczu często pojawiające się przy pracy z ekranem.


IPS

technika IPS zagwarantuje wyższy kontrast, ulepszone odwzorowanie odcieni i większe kąty widzenia najmocniej lubiana technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.


W trosce O ZDROWIE NASZYCH OCZU

technika Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najszczególniej niezdrowe dla oczu.


GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.


ACR

Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.


VESA

wyświetlacz możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.