Moje konto
  • LCD Samsung T24C370EW LCD Samsung T24C370EW
  • LCD Samsung T24C370EW LCD Samsung T24C370EW
  • LCD Samsung T24C370EW LCD Samsung T24C370EW

LCD Samsung T24C370EW

1 oferta z 1 sklepu

Producent Samsung Rozdzielczość 1920 x 1080 Jasność ekranu 250 cd/m2 Kontrast 1000:1 Przekątna ekranu 24 " Czas reakcji matrycy 5 ms Pobór mocy 27 W Wysokość 43.8 cm Szerokość 56.7 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Rozdzielczość1920 x 1080
Jasność ekranu250 cd/m2
Kontrast1000:1
Przekątna ekranu24 "
Czas reakcji matrycy5 ms
Pobór mocy27 W
Wysokość43.8 cm
Szerokość56.7 cm

Planujesz zakup nowego ekranu komputerowego? Dokonaj właściwego wyboru. Poznaj specyfikację ekranu Samsung T24C370EW, obejrzyj zdjęcia i zdecyduj, czy ten sprzęt wart jest Twoich pieniędzy.

Technologia LCD

Monitory LCD bazują na matrycy ciekłokrystalicznej, którą podświetla się lampami jarzeniowymi. Jest to rozwiązanie tańsze niż w przypadku monitorów LED, które ma jednak także kilka istotnych zalet. Po pierwsze, monitory LCD nie nagrzewają się zbyt mocno, dzięki czemu można stosować chłodzenie pasywne. Wiąże się to też z drugim istotnym plusem takich wyświetlaczy. Mianowicie - wielkość obudowy. Monitory LCD cechują się płaskimi "plecami" i niską grubością całego urządzenia, dlatego łatwo je wkomponować w wielu miejscach w domu czy biurze. Szalenie istotną zaletą jest oczywiście cena. Ekrany LCD można nabyć już za kilkaset złotych. Jeśli więc chcesz dobry ekran o stylowym wyglądzie i dobrych parametrach, spójrz przychylnym okiem na Samsung T24C370EW.

Specyfikacja techniczna

Będziesz raczyć się rozrywką i pracować z przyjemnością, dzięki sporej przekątnej ekranu, która wynosi 24". Maksymalna rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 pix. Bez przeszkód możesz cieszyć się doskonałą rozrywką - dzięki krótkiemu czasowi reakcji na poziomie 5 ms - oglądanie filmów i programów oraz granie w gry jest wyjątkowo odprężające, pozbawione opóźnień i rozmazywania. Wysoki kontrast oraz poziom jasności również pozytywnie oddziałują na jakość obrazu. Kontrast w tym modelu to: 1000:1. Warto przejrzeć także dokładną specyfikację danego urządzenia, i zwrócić uwagę na kąty widzenia. Ten z pozoru nieważny parametr, jest bardzo istotny w codziennym użytkowaniu. Im większa rozpiętość kątów, tym lepiej dostrzeżemy wyświetlany obraz. Przydaje się to zwłaszcza podczas oglądania wspólnie z kimś filmów lub grania w gry.

Design

Urządzenie cechuje się wymiarami 43.8 cm wysokości oraz 56.7 cm szerokości, a więc standard jak dla tego typu urządzenia. Model Samsung T24C370EW posiada ciekawą bryłę i prostą, zgrabną linię, która nadaje mu stylu. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku urządzenia, z którego będziemy korzystać na co dzień w domu lub biurze. Stonowane barwy doskonale pasują do łagodnej, niezbyt krzykliwej formy. Dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemu z ustawieniem urządzenia w umeblowanym pomieszczeniu.

Podsumowanie

Ekran w technologii LCD, Samsung T24C370EW, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu czy biurze. Oferuje nie tylko dobrą jakość obrazu, ale także mnogość przydatnych i wygodnych funkcji. Dodatkowo jego atutem jest energooszczędność i praktyczność użytkowania, co czyni z opisywanego modelu dobre urządzenie bazowe pod własne, domowe centrum multimedialnej rozrywki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też