Menu

LCD NEC EA271U

Cechy produktu

  • Producent NEC 

Opis

znakomite narzędzia do realizacji zadań, w których najważniejsze jest zachowanie najwyższej jakości wyświetlanych treści, wymagają rozdzielczości 4K UHD. Ten monitor o przekątnej 27” i ultracienkiej maskownicy zagwarantuje maksymalną wydajność i nadzwyczajne wizualizacje przy rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli, umożliwiając profesjonalistom zwiększenie swej efektywności.Korzyści: Najwyższa jakość wyświetlanych treści – możliwość zoptymalizowania organizacji pracy dzięki wyświetlaniu pokaźniejszych arkuszy kalkulacyjnych, bardziej krystalicznego tekstu, pokaźniejszych zbiorów danych, większej liczby linii kodu i realistycznych obrazów przy rozdzielczości 4K UHD do 3840 x 2160 pikseli.

Najnowsze złącze USB typu C– optymalizuj komunikację i uwolnij biurko od zbędnych kabli – zastąp osobne przewody wideo, audio i zasilania jednym przewodem podłączanym do komputera przenośnego albo tabletu.

Maksymalne skupienie na zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika – unikatowa użyteczna regulacja wysokości od 0 do 150 mm, estetyczna konstrukcja z zastosowaniem technologii odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free) oraz zintegrowany sensor natężenia oświetlenia w otoczeniu pozwalają dokładnie zindywidualizować konfigurację w celu zwiększenia efektywności.

Przewaga formy i funkcjonalności – urządzenie jest gotowe na technologie przyszłości, dysponuje trójstronną ultrawąską ramką o szerokości, jest przystępne w czerni lub bieli i perfekcyjnie nadaje się do wzornictwa innowacyjnych przestrzeni biurowych.

automatyczna regulacja zużycia energii – dzięki zaimplementowaniu czujników występowaniu człowieka oraz natężenia oświetlenia w otoczeniu urządzenia, jasność wyświetlania jest dopasowywana do potrzeb użytkownika i warunków oświetlenia, co umożliwia ograniczenie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej.

Łatwość sterowania wieloma wyświetlaczami– technika ControlSync® na urządzeniu głównym zezwala na dokonywanie zmian ustawień choćby do 8 sprzętów w konfiguracji wielomonitorowej.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.