Menu

LCD Philips 247E6LDAD

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Przekątna ekranu 23.6 "
  • Czas reakcji 1 ms
  • Wysokość 34.7 cm
  • Szerokość 56.1 cm

Opis

Żywe odcienie, genialna detalowość
Zachwyć się ładnym, pokaźnym obrazem, jakiego jeszcze nie było, dzięki czemu monitorowi Full HD. Gustowna, smukła kompozycja i technika SmartImage Lite sprawiają, że wygląda on oszałamiająco pod każdym względem!

wyświetlacz 16:9 Full HD zapewnia znakomitą detalowość
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty z całą pewnością oczekujesz więcej. Ten monitor proponuje udoskonaloną rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyrazistość detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami sprawia, że obraz zniewala realizmem.

SmartContrast — zasobność szczegółów czerni
technika SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje i energiczność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, żeby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii.

innowacyjne dotykowe części sterujące uzupełniają całość
Dotykowe elementy sterujące to inteligentne ikony reagujące na dotyk zamiast przycisków. Dzięki nim możesz ustawić monitor tak, jak chcesz. Wrażliwe na najlżejszy dotyk, stanowią nowoczesny składnik monitora.

technika MHL zezwala na oglądanie zawartości sprzętów mobilnych na sporym ekranie
Mobile High Definition Link (MHL) to przenośny interfejs audio/video do bezpośredniego podłączania telefonów komórkowych i innych maszyn mobilnych do wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Opcjonalny kabel MHL zezwala na proste podłączenie urządzenia mobilnego obsługującego technologię MHL do sporego wyświetlacza Philips MHL i obserwowanie, jak filmy HD ożywają dzięki cyfrowemu dźwiękowi. Można dzisiaj czerpać przyjemność z gier, fotografii i innych aplikacji na pokaźnym ekranie, a równocześnie ładować swoje urządzenie przenośne, aby nie zabrakło w nim energii.

kanon HDMI-ready zagwarantuje idealny obraz Full HD
Urządzenie ze złączem HDMI jest zaopatrzone w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego przy pomocy interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

technika LED zagwarantuje nieprzeciętne kolory i produktywność energetyczną

Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają całkowitą jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i naturalną utylizację. Diody LED umożliwiają udoskonalone sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając szczególnie wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

SmartImage Lite — prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
SmartImage Lite to elitarna, postępowa technika firmy Philips, analizująca wyświetlaną na ekranie zawartość obrazu. W zależności od wybranego scenariusza, SmartImage Lite udoskonala w sposób intensywny kontrast, nasycenie i ostrość obrazów i filmów w celu zapewnienia najkorzystniejszych wrażeń w trakcie oglądania — wszystko to w czasie rzeczywistym i za naciśnięciem jednego przycisku.

wbudowane głośniki 3 x 2 W RMS
dzisiaj można korzystać z multimediów i aplikacji społecznościowych, słuchając dźwięku stereo. Te zastosowane głośniki nie tylko znakomicie brzmią, lecz także pomagają uniknąć bałaganu spowodowanego zewnętrznymi przewodami i zapewniają oszczędność miejsca.EAN: 8712581719395
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 247E6LDAD/00
Model: 247E6LDAD
Proporcje obrazu: 16:9
wariant matrycy: TFT LCD
Powierzchnia matrycy: Brak danych
ekran dotykowy: Nie
technologia podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 293.22 mm
Obszar widzialny w poziomie: 521.28 mm
Plamka matrycy: 0.2715 mm
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (HD 1080)
Czas reakcji: 1 ms
Jasność: 250 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: 20 000 000:1
Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz
Częstotliwość pozioma max.: 83 kHz
Częstotliwość pionowa min.: 56 Hz
Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz
Kąt widzenia poziomy: 170 °
Kąt widzenia pionowy: 160 °
ilość barw: 16,7 mln
Gniazda we/wy: 1 x MHL-HDMI
zastosowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Pivot: Nie
atesty: CE
kanon VESA: Brak danych
zużycie mocy: 17.44 W
Wysokość: 347 mm
Wysokość z podstawą: 429 mm
Szerokość: 561 mm
Głębokość: 43 mm
Głębokość z podstawą: 212 mm
Waga: 3.27 kg
Waga z podstawą: 3.65 kg

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.