Menu

LCD Philips 273V5LHAB

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Kontrast 10000000 
  • Przekątna ekranu 27 "
  • Czas reakcji 5 ms
  • Wysokość 47.1 cm
  • Szerokość 64.6 cm

Opis

SmartContrast: głęboka czerń i obszerniejsze dostatek detali

Dana technika samoczynnie dopasowuje barwy, intesywność podświetlania, a także monitoruje wyświetlaną na ekranie zawartość. Kontrast obrazu jest energicznie dostosowywany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane, by poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Monitor 16:9 Full HD gwarantuje niesamowite efekty podczas oglądania

idealny ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa i najlepsza rozdzielczość transmisji HD, która gwarantuje najwyższą jakość wyświetlanego obrazu. Ekran jest stosownie dopasowany na rozwój technice HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technikami (np. Blu-ray oraz nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują najwyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala na osiągnąć niezwykle czysty obraz bez migotania, trafną jasność i żywe odcienie.

standard HDMI-ready gwarantuje nieprzeciętny obraz Full HD

Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w akcesoria niezbędne do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy pomocy jednego kabla HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-video (np. Odtwarzaczy DVD, dekoderów, amplitunerów AV, czy kamer video).

organiczny wyświetlacz, nie gromadzi rtęci

naturalne monitory z podświetleniem LED nie posiadają rtęci — jednej z najmocniej toksycznych substancji występujących w przyrodzie, która ma wpływ równocześnie na ludzi, jak i zwierzęta. Dzięki temu wpływ monitora na środowisko jest pokaźnie mniejszy — od momentu wytworzenia do utylizacji. Ekologia to podstawowy czynnik przy zastosowaniu monitorów.

SmartControl Lite : proste dostrajanie parametrów wyświetlania

SmartControl Lite to oprogramowanie sterujące monitora GUI, który oparty jest o ikony 3D następnej generacji. Funkcja pozwala na przypasowanie większości parametrów monitora, takich jak kolor, jasność, kalibracja ekranu, multimedia, zarządzanie danymi użytkownika itp. Za pomocą myszy.

zastosowane głośniki stereofoniczne

ekran jest wyekwipowany w 2 zastosowane głośniki stereofoniczne o bardzo wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, w zależności od wzornictwa urządzenia lub modelu.


technologia LED gwarantuje nad wyraz pokaźne odcienie

Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają całkowitą jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co pozwala na ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają udoskonalone sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając nad wyraz wysoki współczynnik kontrastu. Wspaniałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.artykuł fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.


parametry techniczne:*Informacja na temat towaru może być nieszczegółowa i gromadzić błędy. Pełna i staranna specyfikacja towaru na stronie producenta. Dołączone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.