Menu

LCD Samsung LH13QBREBGCXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Prezentacja 3D: udoskonalona komunikacja w kompaktowym wyświetlaczu Za sprawą kompaktowego i wszechstronnego designu mały wyświetlacz Samsung QB13R umożliwia spersonalizowaną i doskonalszą komunikację. To mistrzowskie rozwiązanie typu wszystko w jednym udoskonala wydajność operacyjną prezentowanych treści, gwarantując równocześnie bezawaryjną wydajność dla dowolnego zastosowania biznesowego.

Wyraziste, nadzwyczajnie widoczne treści ekran obsługuje rozdzielczość FHD 1920x1080, ukazując wyraziste i czytelne treści. Sprzyja temu antyodblaskowy panel, który zagwarantuje ostrość wyświetlanego obrazu niezależnie od oświetlenia.

Te innowacje idą w parze z niezawodnym działaniem w trybie 16/7, które rewelacyjnie sprawdza się przy użyciach mistrzowskich. Smukły, inteligentny design Kompaktowy i smukły design QB13R-T zezwala na produktywne użycia przestrzeni choćby w lokalizacjach o ograniczonych rozmiarach.

Gładka tylna pokrywa perfekcyjnie sprawdza się równocześnie przy mocowaniu urządzenia na ścianie, jak i przy charakterystycznym ustawieniu. Z kolei umieszczenie wejść I wyjść wyświetlacza, sposób odtwarzania treści i sterowanie powodują, że jest on prosty w obsłudze.

perfekcyjne odtwarzanie treści QB13R z zaimplementowanym playerem MagicINFO S, wspieranym poprzez system Tizen, zezwala na efektywne i płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimediów.

Platforma SSSP umożliwia również łatwą rozbudowę treści dzięki lepszej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi. Kompleksowa konfiguracja bezpieczeństwa konkretny system zabezpieczeń Knox zapewnia niezawodną, trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i systemu, ograniczając dostęp do treści i sprzętu.

Co więcej, zdalne zarządzanie siecią i portami USB zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi. Wygodna i przezroczysta kontrola wyświetlacza Za sprawą scentralizowanego IR każdy wyświetlacz odbiera sygnały IR bezpośrednio poprzez panel, co łatwe i wygodne zdalne starowanie nawet w przypadku nietypowych instalacji.

Przymocowany do ściany ekran nie wymaga okablowania przedłużającego odbiornik IR. Natomiast zaimplementowane Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe zdalne zarządzanie zarówno treścią, jak i samym urządzeniem. Bezpieczne działanie i bezawaryjna wydajność ekran QB13R spełnia kryteria kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) klasy B oraz wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i niezawodności działania.

Spełnia także kryteria normy IP5x, co zagwarantuje bezawaryjność choćby w środowiskach o wielkiej ilości pyłu. Model: QB13RAkcesoria w pakiecie: Akcesoria opcjonalne: Podstawka Inbox (Simple Stand)(2ea)Pozostałe właściwości: dane o gwarancji: 36 miesięcy door-to-door...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.