Menu

LCD Samsung LS24R650FDUXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Cieńsza ramka, większe skupienie
nieduża ramka to maksimum koncentracji. Praktycznie bezramkowy wyświetlacz wyświetla pełen obraz, a po zestawieniu z drugim monitorem prezentuje niemal jednorodny obszar roboczy. Zyskaj szerszy widok bez części rozpraszających uwagę i realizuj więcej zadań w krótszym czasie.

Wierne barwy z każdej strony
Panel IPS wyświetla wyraziste i jasne odcienie w każdym punkcie wyświetlacza. Dzięki temu cały zespół będzie wspaniale widział wyświetlane treści. W rezultacie możesz na tym zwiększającym skuteczność, szerokim monitorze nie tylko wygodnie pracować, lecz także radować się wynoszącym aż 178 kątem widzenia zapewniającym wierną tonację i odcienie bez blaknących barw.

idealna łączność
Łączność bez ograniczeń! wielka gama portów gwarantuje pełną łączność, która jest niezbędna w dzisiejszym życiu zawodowym. Korzystając z Huba USB (w tym USB 3.0), do monitora możesz podłączyć wszystkie swoje urządzenia, takie jak laptop, komputer PC czy tablet.

Wypoczęte oczy widzą więcej
Ochrona oczu sprawi, iż Twój wzrok pozostanie wyostrzony do końca godzin pracy. Zaawansowana technika zapewniająca oczom komfort redukuje zmęczenie wzroku, zwiększając Twoją koncentrację i sprawność. Rozwiązanie Flicker Free na bieżąco uniemożliwia męczącemu i irytującemu migotaniu ekranu, natomiast Tryb Eye Saver redukuje emisję niebieskiego światła.

przypasowany do Twojego stylu pracy
idealny design zapewnia wszechstronność na co dzień. Monitor można odchylić, obrócić i przekręcić i dopasować jego wysokość, byś pod słusznym kątem widział to, nad czym pracujesz. Smukłe i stylowe wzornictwo nada Twojemu biuru elegancji, a kompatybilność monitora ze standardem VESA powoduje, że jego instalacja jest wyjątkowo prosta.

Energooszczędny wyświetlacz
technologia Smart Eco Saving pozwala nawet o 10% ograniczyć zużycie energii, zachowując przy tym jakość obrazu. Dopasowuje jasność czarnych sekcji ekranu, równocześnie regulując wartość wzmocnienia RGB, dzięki temu jasność ekranu prezentuje się starannie tak intensywnie, jak tego Ci trzeba.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.