Menu

LCD Samsung S27F354FHU

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Monitor 27 S27F354FHU Super Slim Design

Emocjonujący pod każdym kątem
bardzo smukły monitor jest dwukrotnie cieńszy standardowe modele Samsung - ma tylko 10 mm, czyli tyle co długopis. Surowa, okrągła podstawa eksponuje wykwintne wzornictwo wyświetlacza, a całość uwydatniona jest przez stylizowany, tylny panel.

Nowa jakość rozgrywki z AMD FreeSync
technologia AMD FreeSync dynamicznie synchronizuje częstotliwość odświeżania z liczbą klatek na sekundę, dzięki temu obraz jest płynny i wolny od jakichkolwiek przycięć. W połączeniu z Trybem Gry, który optymalizuje właściwości i ustawienia pokaźne dla gier wideo, np. Podkreśla ciemne części, daje Ci to zupełnie nową jakość rozgrywki.
* technologia AMD FreeSync przystępna jest tylko w modelach 24" i 27"

Pozwól odpocząć oczom
Od teraz praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze - choćby po wielu godzinach. Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego. Z kolei technologia Flikcer Free chroni Twoje oczy eliminując migotanie ekranu występujące w klasycznych monitorach. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

pokaźne kąty widzenia
Kąty widzenia w monitorze wynoszą aż 178° - równocześnie w pionie jak i poziomie. Możesz usiąść przed nim tak jak Ci wygodniej, bez obaw o pogorszenie jakości. Zaproś też gości - wszyscy dookoła będą widzieć obraz skrupulatnie tak, jak Ty.

Technologie pod znakiem Eco
samoczynnie ustawiana jasność ekranu oszczędza energię, dopasowując ją w oparciu o czarne obszary wyświetlane na ekranie. Pozwala to zniżyć zużycie prądu o nawet 10%*. Poziom jasności możesz ustawić również samodzielnie - na 25%, 50% maksymalnego.
* W oparciu o testy wewnętrzne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.