Menu

LCD Sharp PN-HW551

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Monitor 55 PN-HW551

profesjonalne monitory PN-HW551 marki Sharp to rewelacyjne połączenie szykownego designu z odtwarzaniem szczególnie wyraźnych obrazów. Dlatego Twoje komunikaty zostaną przekazane głośno i wyraźnie, gdziekolwiek powinny być zauważone.

Niezależnie od tego, czy jest to sala narad, recepcja, sklep konfekcyjny lub przestrzeń publiczna, albo cyfrowa prezentacja obrazu, te obszerne monitory bez dwóch zdań przyciągną uwagę. Dzięki materiałom multimedialnym prezentowanym w rozdzielczości 4K można oglądać obrazy i wideo znakomitej jakości.

zaimplementowany multimedialny odtwarzacz USB łatwy sposób przeprowadzania pokazu slajdów w rozdzielczości 4K Ultra HD lub odtwarzanie wideo w pełnej rozdzielczości HD i muzyki bez dodatkowych sprzętów i nieestetycznego okablowania. Nie zachodzi konieczność kupowania i podłączenia komputera w celu odtwarzania multimediów, ani poświęcania czasu na naukę korzystania ze specjalistycznego oprogramowania. Po prostu podłącz pamięć USB i gotowe!

Monitory linii PN-HW, opracowane z myślą o zastosowaniu w firmach i punktach sprzedaży detalicznej, dostępne są wersjach o przeróżnych rozmiarach przekątnych ekranu od 43 aż do 86 cali. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nieznacznego monitora do ograniczonej przestrzeni, czy większego, aby uzyskać pokaźniejsze wrażenie, w ofercie wyszukasz monitor odpowiadający Twoim potrzebom.

  • Uzyskaj szerokie wrażenie w punkcie sprzedaży detalicznej lub firmie dzięki monitorowi o przekątnej 55 cali
  • Zaprezentuj szczegółowe obrazy i filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseli)
  • udoskonalone i prawdziwe odwzorowanie barw odcieni w szerokim spektrum odcieni
  • Ciągłe wyświetlanie materiałów multimedialnych w godzinach pracy, w trybie 16/7
  • Łatwe prezentowanie tworzyw wizualnych i dźwiękowych dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu 4K USB oraz głośnikom
  • Najnowszy interfejs HDMI obsugujący rozdzielczość 4K przy 60 Hz
  • Smukły, kształtny i gustowny design pasujący do każdej scenerii
  • Uniwersalna instalacja w orientacji poziomej albo pionowej

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.