Menu

LCD Sharp PN-HW751

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Monitor 75 PN-HW751

profesjonalne monitory PN-HW751 firmy Sharp to genialne połączenie szykownego designu z odtwarzaniem bardzo wyraźnych obrazów. Dlatego Twoje komunikaty zostaną podane głośno i wyraźnie, gdziekolwiek powinny być zauważone.

Niezależnie od tego, czy jest to sala narad, recepcja, sklep ubraniowy albo przestrzeń publiczna, albo cyfrowa prezentacja obrazu, te spore monitory bez wątpienia przyciągną uwagę. Dzięki materiałom multimedialnym prezentowanym w rozdzielczości 4K można oglądać obrazy i wideo genialnej jakości.

zastosowany multimedialny odtwarzacz USB łatwy sposób przeprowadzania pokazu slajdów w rozdzielczości 4K Ultra HD albo odtwarzanie wideo w pełnej rozdzielczości HD i muzyki - bez dodatkowych maszyn i nieestetycznego okablowania. Nie zachodzi konieczność kupowania i podłączenia komputera w celu odtwarzania multimediów, ani poświęcania czasu na naukę korzystania ze specjalistycznego oprogramowania. Po prostu podłącz pamięć USB i gotowe!

Monitory kolekcji PN-HW, opracowane z myślą o zastosowaniu w firmach i punktach sprzedaży detalicznej, dostępne są wersjach o rozmaitych rozmiarach przekątnych ekranu - od 43 aż do 86 cali. Niezależnie od tego, czy Ci trzeba drobnego monitora do ograniczonej przestrzeni, czy pokaźniejszego, żeby uzyskać większe wrażenie, w ofercie wyszukasz monitor odpowiadający Twoim potrzebom.

  • Uzyskaj znaczne wrażenie w punkcie sprzedaży detalicznej albo firmie dzięki monitorowi o przekątnej 75 cali
  • Zaprezentuj szczegółowe obrazy i filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseli)
  • lepsze i prawdziwe odwzorowanie barw barw w szerokim spektrum odcieni
  • Ciągłe wyświetlanie tworzyw multimedialnych w godzinach pracy, w trybie 16/7
  • Łatwe prezentowanie tworzyw wizualnych i dźwiękowych dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu 4K USB, a także głośnikom
  • Najnowszy interfejs HDMI obsugujący rozdzielczość 4K przy 60 Hz
  • Smukły, kształtny i wyszukany design pasujący do każdej scenerii
  • Uniwersalna instalacja w orientacji poziomej albo pionowej

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.