Menu

LCD Sharp PN-M501

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Sharp PNM501 50" 1920x1080

UWAGA!!!:
produkt projektowy i w celu uzyskania ulepszonej ceny prośba o przygotowanie danych klienta końcowego i kontakt na handel@voip24sklep.pl lub telefonicznie z opiekunem towaru: Ewa 525110169.

Sharp z dumą pokazuje nową kolekcję wielkoformatowych ekranów o wszechstronnych możliwościach instalacyjnych z zaimplementowanym inteligentnym systemem sterującym. Ciekawą cenowo serię monitorów PN-M można prosto stosować w wielu rozwiązaniach Digital Signage i w salach spotkań, które wymagają samodzielnych instalacji. Możliwości monitorów są na dodatek wspierane przez platformę Sharp Open Architecture, w ramach której niezależni twórcy oprogramowania mogą kreować komercyjne aplikacje pracujące w systemie Adroid na wbudowanym procesorze.

PN-M to istotne poszerzenie oferty profesjonalnych monitorów Sharp, które rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w punktach handlowych, przestrzeniach recepcyjnych, na korytarzach hotelowych, salach szkoleniowych i w innych przestrzeniach spotkań biurowych. Wysmakowana, smukła i dyskretna pokrywa linii PN-M gwarantuje łatwość obsługi i ciekawy wygląd każdej tworzonej przy jej pomocy instalacji.

50-calowy monitor PN-M501 wykonano z myślą o pracy w trybie 24/7 i wykorzystano w nim zintegrowany system SoC pracujący w systemie Android. Dodatkowa rozbudowa systemu jest realna w oparciu o gniazdo rozszerzeń Mini-OPS.

Najnowocześniejsza energooszczędna technologia podświetlenia LED umożliwiła zamknięcie monitora w wąskich ramkach i płytkiej obudowie. Dzięki czemu inteligentny monitor PN-M401 stanie się stylowym dodatkiem do każdej mistrzowskiej instalacji Digital Signage. Monitor wyróżniają wysoka niezawodność i i łatwość obsługi. Można go instalować w orientacji pionowej, poziomej, a także ekranem do dołu i do góry.

zastosowana funkcja prostego podłączenia łańcuchowego przez gniazdo Display Port zezwala na połączenie do 5 monitorów. Jeszcze jeden powód, dla którego monitory LCD Sharp można zastosować do wzmocnienia potencjału marki.

Aplikacja Sharp e-Signage S Player do odtwarzania materiałów Digital Signage jest wstępnie instalowana w module Android SoC. Obrazy i materiały video są odtwarzane z pamięci USB w rozmaitych układach i formatach.

Zintegrowany moduł SOC zaopatrzono jeszcze w przeglądarkę internetową HTML5 dzięki czemu można wyświetlać przy jego pomocy materiały WWW i przeprowadzać streaming na żywo. Integracja z siecią bezprzewodową jest możliwa dzięki opcjonalnemu modułowi USB PN-ZW01.

Łatwość obsługi, uniwersalna kompozycja w połączeniu ze wyśmienitą jakością dźwięku i obrazu powodują, iż monitor kolekcji PN-M501 ustanawia świeże standardy w wymagającym segmencie sprzętów Digital Signage.

właściwości monitora Sharp:

  • Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli przy jasność 450 cd/m2
  • sprawna i uniwersalna praca dzięki zaimplementowanemu modułowi Android SoC
  • Możliwość rozbudowy z wykorzystaniem gniazda rozszerzeń Mini-OPS
  • osiągalna instalacja w orientacji pionowej, poziomej, oraz w układzie płaskim z ekranem skierowanym do góry lub do dołu
  • Wąska ramka z głośnikami 7W + 7W
  • Fabrycznie zainstalowany program SHARP e-Signage S Player w module Android SoC

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.