Menu

LED AOC 22B2H

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

nowoczesny i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technologiami ochrony wzroku LowBlue i FlickerFreeElegancka budowa i ostry obraz Full HD. Model 22B2H łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z atrakcyjną technologią.

Można go podłączać do starszych (VGA), a także najnowszych maszyn (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a choćby konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo video lub graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technice LowBlue i FlickerFree.

budowa bezramkowaPoza progresywnym i ciekawym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy dużo ekranów jest ustawionych obok siebie.

obszerny kąt oglądaniaSzeroki kąt oglądania gwarantuje skrupulatne wyświetlanie barw pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nie ma znaczenia, skąd na niego patrzysz, aby zobaczyć nadzwyczajnie wyświetlone kolory.

HDMIZłącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane poprzez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP.

HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p, a także 60 Hz z 2160p (4K). Tryb Low Blue LightNiebieskie światło o krótkiej długości fali może być zgubne dla oczu.

technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które wywołują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.Model: 22B2H Akcesoria w zestawie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe atrybuty: dane o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.