Menu

LED AOC 24B2XH

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

Cienki i smukły monitor IPS o przekątnej 23,8" zapewniający żywe barwy, duży zakres kątów oglądania i technikę przyjazną dla wzroku
Monitor 24B2XH z serii B2 wykorzystuje 23,8-calową matrycę IPS Full HD i proponuje wielkie kąty oglądania, precyzyjnie odwzorowane i żywe barwy, a także uniwersalne złącza. Wyszukana konstrukcja cechuje się smukłym profilem i bezramkową z 3 stron matrycą, gwarantując możliwość połączenia wielu monitorów bez przerw. Pożegnaj zmęczenie wzroku dzięki technologiom LowBlue, a także FlickerFree producenta AOC.

konstrukcja bezramkowa
Poza innowacyjnym i interesującym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy sporo ekranów jest ustawionych obok siebie.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p, a także 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w wyśmienitej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w wykorzystaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, by obraz wyglądał nieprzeciętnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i duży kąt widzenia. Dzięki czemu obraz za każdym razem jest wspaniały i skrupulatny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - albo jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na wyświetlacz.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być destrukcyjne dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które wywołują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.