Menu

LED AOC 27B2H

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

Smukła i niezwykle cienka konstrukcja, uniwersalne złącza, obfita matryca 27" IPS z żywymi odcieńmi i funkcjami ochrony wzroku
Model 27B2H AOC jest wyposażony w 27-calową matrycę IPS Full HD gwarantującą wyświetlanie rzeczywistych kolorów. Złącza VGA i HDMI umożliwiają podłączanie wielu maszyn źródłowych, jak komputery, konsole, odtwarzacze DVD, moduły do streamingu wideo itp. 27B2H to rewelacyjny kandydat do łączenia wielu monitorów dzięki obsłudze mocowania VESA, idealnej konstrukcji bezramkowej z 3 stron i szerokiemu zakresowi kątów oglądania. Poza tym jest wyekwipowany w technologie LowBlue, a także FlickerFree.

konstrukcja bezramkowa
Poza innowacyjnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy mnóstwo ekranów jest ustawionych obok siebie.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, obecnie przystępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p i 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w znakomitej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w użyciach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez wykorzystania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał nadzwyczajnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest wyposażony w progresywną matrycę IPS, która zagwarantuje wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki czemu obraz zawsze jest perfekcyjny i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na ekran.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być zgubne dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje destrukcyjne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.