Menu

LED AOC C27G2AE

Cechy produktu

  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 

Opis

Pochylany odkształcony monitor 27 z matrycą VA, częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms i obsługą FreeSync PremiumNiezwykle krótki czas reakcji 1 ms, rozdzielczość FHD i częstotliwość odświeżania 165 Hz perfekcyjny obraz.

Ten monitor o przekątnej 27 ma zakrzywienie 1500R lepiej dopasowane do naturalnego zakrzywienia pola widzenia. FreeSync Premium zagwarantuje znakomitą współpracę pomiędzy ekranem a kartą graficzną. 165HzCzęstotliwość odświeżania 165 Hz, istotnie przekraczająca typowe w branży 60 Hz, powoduje, iż gry są istotnie płynne.

Zrealizuj potencjał swej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz. 1msCzas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza szybkość bez rozmycia, polepszając wrażenia z grania.

Szybka akcja i dramatyczne przejścia są ukazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. Freesync PremiumKorzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach.

technika AMD FreeSyncPremium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zniża rozmycie i wyostrza obraz na rzecz pokaźniejszego realizmu.

Funkcja LFC likwiduje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania. 6 Games modeDostosuj swój monitor do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne doskonałe ustawienia.

Klawiatura do ustawień AOC powoduje, że przełączanie pomiędzy profilami i regulacja ustawień są prędkie i nieskomplikowane. 1500R CurvedZakrzywiona budowa otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.

Low Input LagUwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.

G-menuMenu G AOC to darmowe narzędzie, które możesz zainstalować na swym komputerze i korzystać z pełnej indywidualizacji w połączeniu z maksymalną wygodą obsługi dowolnego monitora AOC albo AGONModel: C27G2AE/BKAkcesoria w pakiecie: przewód HDMI 1,8 m przewód Displayport 1,8 m Akcesoria opcjonalne: Pozostałe cechy: informacje o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.